Dla biznesu

Fotowoltaika dla firm
Rosnące koszty energii elektrycznej sprawiają, że coraz większa grupa przedsiębiorców rozważa samodzielne pozyskiwanie prądu z energii elektrycznej. Nowoczesne panele fotowoltaiczne to komponenty odznaczające się wysoką skutecznością, dzięki której odpowiednio zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna może praktycznie w całości pokryć zapotrzebowanie firmy na energię elektryczną, jednocześnie umożliwiając generowanie dodatkowych zysków ze sprzedaży nadwyżek energetycznych do sieci. Jak to działa?

Województwo zachodniopomorskie i lubuskie – fotowoltaika dla firm
Usługę fotowoltaika dla firm oferujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Współpracujący z nami klienci biznesowi otrzymują fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu instalacji, przez montaż paneli fotowoltaicznych, po profesjonalne usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm projektujemy w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowania przedsiębiorstwa na energię elektryczną. To pozwala naszym Klientom uzyskiwać niezależność od dostawców prądu. Mimo to, wszystkich właścicieli instalacji fotowoltaicznych zachęcamy do podłączenia instalacji do sieci elektrycznej, gdyż wiąże się to z dodatkowymi korzyściami. Nadwyżki energii są wysyłane do sieci na zasadzie odsprzedaży – firma otrzymuje zapłatę za każdą przesłaną kWh, w sytuacji zwiększonego poboru firma może skorzystać z energii sieciowej, co umożliwia utrzymanie produkcji, w przypadku awarii firma nie pozostaje bez dostępu do energii elektrycznej, dzięki czemu nie ponosi dodatkowych strat z tytułu wymuszonego postoju.

Montaż fotowoltaiki dla firmy
Wykonanie usług montażowych powierzamy wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym dekarzom, którzy bazując na swojej wiedzy dobierają systemy montażowe adekwatnie do rodzaju dachu (płaski, spadowy) oraz rodzaju pokrycia dachowego. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług instalacyjnych, bez obaw o uszkodzenie pokrycia dachowego i powstałe w jego wyniku nieszczelności.

Klientów z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego zainteresowanych instalacją dla firmy zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przygotowaniu projektu instalacji.