Dla domu

Panele fotowoltaiczne umożliwiają naszemu gospodarstwu domowemu generowanie prądu z energii słonecznej. Pozyskiwany w ten sposób prąd jest tani, ekologiczny i może w pełni pokryć dobowe zapotrzebowanie naszego domu bez dodatkowych kosztów związanych z koniecznością zakupu energii elektrycznej z sieci.   

Marka Solam Energy z sukcesami projektuje i montuje instalacje fotowoltaiczne dla domu, odpowiadając tym samym na zróżnicowane potrzeby osób fizycznych na prąd. Nasze instalacje tworzymy w oparciu o komponenty znanych i cenionych producentów, w tym panele w technologii monokrystalicznej, dochodzącej do mocy 450W. To pozwala nam na projektowanie instalacji o wydajności adekwatnej do zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego. Jednocześnie zachęcamy naszych Klientów do podłączenia swojej mikroinstalacji do sieci elektrycznej, co umożliwia elastyczne zarządzanie energią elektryczną w zależności od zmieniającego się zapotrzebowania na prąd w ciągu dnia i nocy. Dodatkowym atutem przemawiającym za podłączeniem instalacji do sieci jest możliwość skorzystania z Programu Mój Prąd – fotowoltaika dofinansowanie.

Fotowoltaika z dofinansowaniem – Zachodniopomorskie i Lubuskie

Osoby fizyczne, które zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych i podłączenie swojej mikroinstalacji do sieci elektrycznej mogą się ubiegać o dofinansowanie do instalacji. Świadczenia wypłacane są z subwencji rządowych w oparciu o złożony przez inwestora wniosek.

Obok projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych nasza firma pomaga osobom fizycznym w uzyskaniu dotacji do fotowoltaiki. Klientom z całego województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego oferujemy profesjonalną pomoc przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie, także w zakresie korygowania wniosków wcześniej odrzuconych ze względu na braki formalne lub błędy.

Fotowoltaika dla domu – projekt, montaż, serwis
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę instalacji – od projektu, przez montaż, aż po usługi serwisowe realizowane w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.