Solam Energy
Nasza oferta
Dla domu

Oszczędności wynikające z korzystania z pewnych technologii są dla wielu gospodarstw domowych koniecznością. Wiele osób cieszy się, gdy nie musi wydawać pieniędzy na rosnące rachunki. Jedną z możliwości uzyskania widocznych oszczędności jest zastosowanie instalacji fotowoltaicznej w swoim domu. Dlaczego jest opłacalna? Jak się przygotować do jej montażu?

Dla biznesu

Rosnące koszty utrzymania pracowników, podwyżki cen prądu, jak również stale zwiększające się ceny surowców czy produktów, mobilizują do szukania oszczędności. Aby je uzyskać, wielu przedsiębiorców decyduje się na montaż w swoim zakładzie pracy instalacji fotowoltaicznej. Dlaczego zabieg ten jest opłacalny? Jakie korzyści można uzyskać? Co uwzględnić przy wyborze paneli słonecznych?

Dla rolnika

Rosnące ceny paliwa, oprysków czy energii, to bolączka wielu rolników. Jak wyprodukować dobrej jakości towary, przy zachowaniu rentowności? Aby obniżyć koszty gospodarstwa rolnego, wielu decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych. Są one źródłem energii, z której można korzystać w domu, jak również w budynkach gospodarczych. Jakie są korzyści z takiej instalacji? Na jakie zyski możesz liczyć?

Mycie dachów oraz paneli fotowoltaicznych

Zajmujemy się również przygotowaniem powierzchni dachu przed położeniem paneli fotowoltaicznych. W tym celu stosujemy profesjonalne środki czyszczące oraz myjki ciśnieniowe. Dodatkowo oferujemy dla Państwa usługę w postaci specjalistycznego mycia paneli. Jest to czasem konieczność w celu utrzymania wysokiej efektywności energetycznej i uniknięciu strat. Dzięki nam Twój kapitał w postaci instalacji będzie w pełni wykorzystywać swoje możliwości, żywotność modułów wydłuży się oraz poprawi się estetyka.

Umów się z doradcą energetycznym Solam Energy.